fbpx

Sisekaitseakadeemia võitis Unistuste Tööandja tiitli 2013 aastal.

Sisekaitseakadeemia on oma töötajate rahulolu nimel teinud nii mõndagi, muuhulgas avanud Põnniakadeemia oma töötajate lastehoiuks ning korraldab oma töötajatele ja nende abikaasadele Tantsuakadeemiat ehk peotantsu kursusi.

„Žürii arvates on Sisekaitseakadeemias suudetud luua kõige erilisem ühtekuuluvustunne, seal peetakse oma töötajatele nii Suveakadeemiat, Talveakadeemiat, Põnniakadeemiat kui Tantsuakadeemiat ja nende kõigi ürituste mõte on sügavam kui tavaliselt ettevõtetes kombeks,“ märkis žürii liige Klaas-Jan Reincke. Tema sõnul konkureeris žüriis Sisekaitseakadeemiaga pea võrdväärselt Maarja Küla, jäädes siiski napilt alla. „Usun, et nende kahe organisatsiooni puhul võlus žüriid ka asjaolu, et nii avalikus kui kolmandas sektoris on võimalik kujundada head tööandja brändi.“

Sisekaitseakadeemia rektor Lauri Tabur märkis tiitlit vastu võttes, et see on tunnustus kõigile nende töötajatele, kes on näinud vaeva hooliva ja perekeskse töökultuuri loomisel. „Haridusasutused ei suuda palgaturul konkureerida, järelikult peame panustama mujale,“ lausus ta.

Unistuste Tööandja konkursi žüriis osalesid: Jane Etverk (PARE juhatuse liige), Kristi Hunt (EVEA kommunikatsioonidirektor), Marko Siller (Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum esindaja), Kaire Cocker (Töötukassa esindaja, EURES peaspetsialist), Renita Käsper (CV Keskuse värbamisosakonna juht).